Baseino ir pirties nuoma šeimoms

Šeimai skirtas baseinas siūlo „šiltą“ kelią į sveikatą ir harmoniją. Kviečia atsipalaiduoti pirtyje ir mėgautis geros savijautos akimirkomis, kurios suteiks kūnui lengvumo ir sielos apvalymo pojūtį.

Šeimos Gerovės Centras jums suteikia galimybę privačiai, tik su savo šeima, pabūti garinėje pirtyje ir praleisti laisvalaikį baseine.

Pirtis skatina toksinų išsiskyrimą, atpalaiduoja kūno raumenis bei gerina kraujotaką. Net 48°C ir beveik 100% drėgmė –  tai puikus atsipalaidavimo būdas šeimai ir jūsų mažyliams. 

Laisvalaikis baseine šeimai – tai aktyvi ir sveikatinimą puoselėjanti pramoga, kuri apjungia šeimos narius puikia emocija. Vandens temperatūra  baseine  siekia net 32,5°C, o tokiame vandenyje maži vaikai jaučiasi puikiai, todėl jie lengvai atsipalaiduoja, pasipuošia šypsenomis ir džiaugiasi aktyviu bei įdomiu laiku.

Šeimos Gerovės Centro baseino vanduo yra beveik be chloro ir neleidžia vandenyje daugintis bakterijoms! Tai yra įmanoma Šveicariškų vandens filtrų ir jų unikalios technologijos dėka. 

Toks laisvalaikis baseine ir pirtyje yra nuostabi dovana sau ir savo šeimai. Baseinas šeimoms suteikia galimybę ne tik paįvairinti laisvalaikį, bet ir pramogų metu stiprinti tarpusavio ryšį bei gerinti mažųjų plaukimo įgūdžius.

Po baseino ir pirties pakviesime jus 20 min. į salę, kur jūsų lauks šilta, atpalaiduojanti arbata.
  

Šeimos Gerovės Centro pirties ir baseino zonoje privaloma turėti:

  • maudymosi kostiumą/glaudes;
  • plaukimo kepuraitę;
  • rankšluostį;
  • šlepetes neslystančiu padu;
  • plaukimo akinius;

Mūsų centre yra galimybė įsigyti sauskelnes, kepuraites ir kitas priemones.
   

Idėja išskirtinei jūsų vaiko šventei!

Artėja jūsų vaikučio gimtadienis ir ieškote išskirtinės vietos paminėti jūsų progą? Vaiko gimtadienis baseine - išskirtine proga surengti gimimo dienos fiestą vaikams su aktyviomis baseino pramogomis. Šeimos Gerovės Centre jūsų ypatinga diena gali tapti įsimintiniausia bei išskirtiniausia šių metų švente! Paslaugų kainoraštis

Klientų atsiliepimai