4 mėn. – 3 metų vaikų užsiėmimai baseine su mama/tėčiu

Užsiėmimai vandenyje yra viena geriausių vaiko raidos skatinimo priemonių. Jų metu ne tik užtikrinamas tikslingas vaiko fizinis krūvis, bet ir gilinamas bei stiprinamas ryšis su mama ar tėčiu.

Norint, kad vaikas augtų tvirtas ir sveikas, reikia pradėti tuo rūpintis nuo pat kūdikystės. Maudynės baseine kūdikiams ir vaikams suteikia teigiamas emocijas ir stiprina raumenis, todėl mažyliai greičiau vystosi ir auga. Besimankštinantys kūdikiai pradeda anksčiau sėdėti, stovėti, vaikščioti bei būna aktyvesni ir fiziškai stipresni nei neplaukiojantys jų  bendraamžiai.

Mankštos baseine metu vaikai ir jų tėveliai atlieka įvairiausius, kvalifikuotos kineziteraupeutės parinktus, pratimus. Mažyliai žaidimų ir užduočių pagalba, pasitelkus plaukimo inventorių, nuotaikingas daineles bei ryškius, dėmesį kaustančius, žaislus, mokosi plaukti ir nardyti, susipažįsta su vandeniu, o laikas baseine tampa smagus ir naudingas. Pratimų įvairovės ir kintančio inventoriaus dinamika išlaiko vaiko susidomėjimą visą užsiėmimo laiką.

Būtina pastebėti, kad grupinių užsiėmimų metu vystosi ir socialiniai įgūdžiai. Į kiekvieną vaiką kineziterapeutė kreipiasi asmeniškai vardu, su juo aktyviai bendrauja kone kiekvieno pratimo metu. Vaikai stebi vieni kitus, jaučiasi drąsiau atlikdami įvairius pratimus, krykštauja ir puikiai leidžia laiką. Negana to, visą užsiėmimo laiką vaikas, būdamas arti mamos ar  tėčio rankų, jaučiasi saugus, drąsinamas nebijo atlikti pratimų, o tai užmezga artimesnį ir gilesnį tarpusavio ryšį.

Šeimos Gerovės Centro baseino vanduo yra beveik be chloro ir neleidžia vandenyje daugintis bakterijoms! Tai yra įmanoma Šveicariškų vandens filtrų ir jų unikalios technologijos dėka. Mūsų sveikatinimo centras siūlo užsiėmimus baseino vandenyje, kurių metu jums nereikės nerimauti dėl chloro ir bakterijų daromos įtakos kūdikio ar vaiko organizmui. 

Mūsų baseino vandens temperatūra siekia net 32,5 ºC. Tai leidžia tiek šiltoje baseino erdvėje, tiek vandenyje jaustis komfortiškai ir jaukiai.

Vaikus rekomenduojama pamaitinti ne vėliau, kaip likus 1 val. iki užsiėmimo pradžios.


Užsiėmimo trukmė - 45min.

Tam, kad vaikas jaustųsi saugiai, užsiėmimai vyksta kartu su vienu iš tėvelių

Privaloma turėti:

  • maudymosi kostiumą/glaudes
  • plaukimo kepuraitę
  • rankšluostį
  • šlepetes neslystančiu padu


Idėjos aktyviam laisvalaikiui ir jūsų vaiko gimtadienio šventei! 

Šeimos Gerovės Centras siūlo pasinaudoti asmenine pramoga jūsų šeimai - laisvalaikiu baseine ir garinėje pirtyje. Leiskite savaitgalį kartu ne tik smagiai bet ir naudingai. Vanduo – ideali terpė stiprinti ir lavinti raumenis, gerinti kūno tonusą aktyvaus šeimos laisvalaikio metu.

Artėja jūsų vaikučio gimtadienis ir ieškote originalios ir unikalios vietos paminėti šią ypatingą progą? Baseinas šeimos šventėms - išskirtine proga surengti gimimo dienos fiestą draugams su aktyviomis baseino pramogomis. Šeimos Gerovės Centre jūsų ypatinga diena gali tapti įsimintiniausia bei išskirtiniausia šių metų švente!
Paslaugų kainoraštis

Klientų atsiliepimai