3 -5 metų vaikų užsiėmimai baseine su kineziterapeute

Užsiėmimai vandenyje yra puikus būdas vaikams aktyviai ir sportiškai praleisti laiką, spartinti jų raidą ir pripildyti dieną pozityvių emocijų bei šypsenų.

Tam, kad vaikas sutvirtėtų, stiprintų imunitetą, priprastų ir pamėgtų vandenį bei atsirastų poreikis sportuoti, reikia rūpintis jo fizinės veiklos aktyvumu nuo pat mažens. Maudynės baseine vaikams suteikia ne tik teigiamas emocijas, didesnį pasitikėjimą savo jėgomis.

Užsiėmimų vandenyje metu profesionalios kineziterapeutės, atsižvelgiant į vaikų amžių, derina lavinamuosius žaidimus. Vaikai naudodami plaukimo inventorių išmoksta įveikti vandens baimę, nardyti, taisyklingai kvėpuoti vandenyje ir įgyja plaukimo įgūdžių.

Užsiėmimo metu dirba visos raumenų grupės  – raumenys įsitempia ir atsipalaiduoja,  didėja sąnarių paslankumas, ypač pečių juostos, kelių ir čiurnų. Taip pat yra koreguojama netaisyklinga laikysena ir pilnapadystė.

Didžiausias mankštos baseine su kineziterapeute privalumas – jog užsiėmimai  vandenyje užgrūdina vaikus, jie tampa atsparesni ligoms, stiprėja jų imuninė sistema, vaikas rečiau serga  kvėpavimo takų ligomis. Gerėja  nervų bei širdies ir kraujagyslių sistemų darbas.

Būtina pastebėti, kad grupinių užsiėmimų metu vystosi ir socialiniai įgūdžiai. Kineziterapeutė skiria dėmesio kiekvienam vaikui, su juo bendrauja ir kreipiasi vardu. Vaikai stebi vieni kitus, jaučiasi drąsiau atlikdami įvairius pratimus ir puikiai leidžia laiką, susiranda naujų draugų.

Šeimos Gerovės Centro baseino vanduo yra beveik be chloro ir neleidžia vandenyje daugintis bakterijoms! Tai yra įmanoma Šveicariškų vandens filtrų ir jų unikalios technologijos dėka. Mūsų sveikatinimo centras siūlo užsiėmimus baseino vandenyje, kurių metu nereikės nerimauti dėl chloro ir bakterijų įtakos organizmui.

Mūsų baseino vandens temperatūra siekia net 32,5 ºC. Tai leidžia tiek šiltoje baseino erdvėje, tiek vandenyje jaustis komfortiškai ir jaukiai.


Užsiėmimo trukmė - 45min.

Privaloma turėti:

  • maudymosi kostiumą/glaudes
  • plaukimo kepuraitę
  • rankšluostį
  • šlepetes neslystančiu padu
  • plaukimo akinius


Idėjos aktyviam laisvalaikiui ir jūsų vaikelio gimtadienio šventei! 

Šeimos Gerovės Centras siūlo pasinaudoti asmenine pramoga jūsų šeimai - laisvalaikiu baseine ir garinėje pirtyje. Leiskite laisvą laiką kartu ne tik smagiai bet ir naudingai. Lavinkite raumenis, gerinkite kūno tonusą aktyvaus šeimos laisvalaikio metu.

Artėja jūsų vaikučio gimtadienis ir ieškote originalios ir unikalios vietos paminėti jūsų progą? Vaiko gimtadienio šventė baseine - išskirtine proga surengti gimimo dienos fiestą vaikams su aktyviomis baseino pramogomis. Šeimos Gerovės Centre jūsų ypatinga diena gali tapti įsimintiniausia bei išskirtiniausia šių metų švente!Paslaugų kainoraštis