6 sav. – 4 mėn. individualus kūdikių plukdymas vonelėje

Ankstyvasis kūdikio plukdymas vonelėje leidžia jam prisiminti šilčiausias artumo ir saugumo akimirkas, kai vanduo švelniai sūpuoja, o vaikutis juda pagal banguojantį kvėpavimo ritmą nebejausdamas savo paties svorio…

Kūdikis visą nėštumo laikotarpį išbuvęs mamos gimdoje turi gerai išvystytus įgūdžius judėti vandenyje, todėl po gimdymo yra svarbu suteikti galimybę jam ir toliau turimus įgūdžius tobulinti.

Reguliarus mažylio plukdymas vonelėje gerina jo širdies ir kraujagyslių sistemų darbą, kvėpavimo organų veiklą bei aktyvina medžiagų apykaitą.  Buvimas vandenyje stimuliuoja odos receptorius, taip skatinamas psichomotorinis kūdikio vystymasis. Dėl šios priežasties kūdikis anksčiau pradeda sėdėti, stovėti ir vaikščioti, taip pat rečiau serga sloga ir kitomis virusinėmis ligomis.

Prieš kūdikio plukdymą vonelėje profesionali kineziterapeutė apžiūri ir įvertina kūdikio raumenų tonusą bei funkcinę raidą. Vėliau, atliekamas 15 minučių viso kūno apšildomoji mankšta, atsižvelgiant į tai ar mažyliui reikia atpalaiduojančios, ar raumenis stimuliuojančios mankštos.

Plukdymo metu mažylis yra skatinamas laikytis ant vandens ir judėti jame. Vonelėje kūdikis įgauna pirmąsias žinias kaip reikia plaukti ir nardyti.

Kūdikį rekomenduojama pamaitinti ne vėliau, kaip likus 1 val. iki užsiėmimo pradžios

Su savimi turėti:

  • Rankšluostį
  • Palutę
  • Ausų krapštukus išsausinti ausytėms
  • Šlepetes neslytančiu padu

Paslaugų kainoraštis