1,5 – 9 mėn. kūdikių kineziterapinė mankšta (individualiai)

Prisilietimas – pirmoji kalba, kurios išmoksta kūdikis. Dėmesingai ir švelniai atliekama mankšta gerina vaikelio ir tėvų neverbalinį bendravimą – tai šiltos bendrystės akimirkos, pristabdančios laiką...

Tėveliams svarbu žinoti, kad jų mažylis auga sveikas ir stiprus.  Nuo pat pirmųjų gyvenimo dienų kūdikio kaulai, raumenys ir raiščiai vystosi netolygiai, dėl šios priežasties gali susiformuoti stuburo, pečių juostos ar klubų netaisyklinga padėtis. Norint to išvengti reikia kasdien dirbti su kūdikiu. Kaip tai daryti Jūs sužinosite profesionalių kineziterapeučių pagalba šio užsiėmimo metu.

Kineziterapinės mankštos tikslas yra atpalaiduoti įsitempusius arba sustiprinti nusilpusius vaiko raumenis, pagerinti kraujo apytaką bei padėti formuoti taisyklingą fizinę mažylio raidą. Mankštos elementai padeda mažylio smegenyse užfiksuoti taisyklingo judesio modelį, kurį išmokęs vaikas pats naudos apsiverčiant, atsisėdant, pradedant ropoti bei žengiant pirmuosius žingsnius. Ankstyvoji kūdikio mankšta   stiprina pilvo sienelę –  nuo jos banguojančių judesių pradeda geriau funkcionuoti vidaus organai, taip pat tai padeda išvengti pilvo diegliukų.

Užsiėmimo trukmė - 30min.

Svarbu žinoti:

  • Skirta 1,5 - 9 mėnesių kūdikiams;
  • Vaiką būtina pamaitinti likus 1 val. iki užsiėmimo pradžios;
  • Mankštos metu būtina turėti rankšluostį ir mėgstamą žaisliuką;

Paslaugų kainoraštis