Apie mus

Mūsų Šeimos gerovės centras skirtas šeimoms – būsimiems bei esamiems tėvams, jų kūdikiams ir vaikams. Šeimos gerovės centras labai rūpinasi, kad šeimos turėtų ypatingą sveikatingumo oazę ir smagią vietą laisvalaikiui. Todėl visą savo dėmesį skiriame tėvams ir jų mažyliams. Mūsų centro kvalifikuotos darbuotojos myli savo darbą ir yra pasirengusios savo žiniomis dalintis su Jumis bei teikti kokybiškas paslaugas.

Šeimos Gerovės Centras – tai erdvė, kurioje stiprinama būsimų ir esamų tėvų, jų kūdikių ir vaikų sveikata ir tarpusavio ryšys. Mūsų centre užtikrinamas paslaugų tęstinumas, nes pradedame jumis rūpintis jau nėštumo metu, individualiai prižiūrime ir skatiname kūdikio raidą jam gimus, o šiek tiek paūgėjus siūlome ir tęstinius grupinius kūdikių bei vaikų užsiėmimus.

Didžiuojamės tuo, jog mūsų centre dirba kvalifikuotos ir savo darbą mylinčios kineziterapeutės, kurios dalinasi savo žiniomis su būsimais ir esamais tėvais ir užmezga artimą ryšį su jūsų vaikais.

Pas mus galite atrasti ne tik profesionalų vedamus sveikatinimo užsiėmimus, bet ir išskirtinį laisvalaikį baseine ir pirtyje su artimaisiais.  Laisvalaikis baseine šeimai – tai jūsų sveikatingumo ir aktyvaus poilsio laikas.

Taip pat kviečiame pasinaudoti mūsų šiltu baseinu originaliam jūsų vaiko gimtadienio paminėjimui, kurio metu mažieji galės džiaugtis ne tik užsiėmimais vandenyje, bet ir suvalgyti gardų gimtadienio tortą bei pratęsti pramogas mūsų Centro laisvalaikio erdvėje.

Šeimos Gerovės Centras – tai asmens sveikatos priežiūros įstaigos statusą turinti, jūsų šeimos sveikatingumo ir laisvalaikio, oazė.

Vandens temperatūra  baseine  siekia net 32,5°C, todėl visuomet malonu pasinerti į baseino pramogas.  

Šeimos Gerovės Centro baseino vanduo yra beveik be chloro ir neleidžia vandenyje daugintis bakterijoms! Tai yra įmanoma Šveicariškų vandens filtrų ir jų unikalios technologijos dėka.

Šeimos Gerovės Centre Vilniuje teikiame šias paslaugas:

Nėščiosioms:

 
Kūdikiams:

 
Vaikams:


  Šeimos pramogos:

   

  Labai laukiame jūsų Šeimos Gerovės Centre ir nekantraujame susipažinti su jumis ir jūsų mažaisiais.

   

   

  ŠEIMOS GEROVĖS CENTRAS

  Stadiono g. 16
  LT-92271 Klaipėda

  Kaip mus rasti?

  +370 607 93992
  MB Šeimos oazė (Šeimos Gerovės centrui Klaipėdoje) yra išduota asmens sveikatos priežiūros licencija Nr. 4397 teikti bendrąsias asmens sveikatos priežiūros: kineziterapijos ir masažo paslaugas.

  Kaip mus rasti?

  Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta

  Uždaryti

  Parašykite mums

  * Privalomi laukai
  * Privalomi laukai