Gimtadieniai vaikams

Vaiko gimtadienis baseine – vieta, kurioje jūsų ypatinga diena gali tapti įsimintiniausia bei išskirtiniausia šių metų švente! Paminėkite savo vaiko gimtadienį unikalioje, žaismingoje ir drauge sveikatą puoselėjančioje aplinkoje.

Baseinas šeimos šventei ir išskirtiniam jūsų vaiko gimtadieniui!

Jeigu ieškote išskirtinės ir unikalios gimtadienio šventės idėjos ir norite nustebinti ne tik savo vaiką, bet ir sužadinti smalsumą jo svečiams, kviečiame jį paminėti Šeimos Gerovės Centre! 

Šventės metu jums ir jūsų svečiams rezervuojamos baseino ir salės zonos. 
 

Aktyvios šventės pramogos baseine

Nuostabu tai, jog gimtadienio baseine metu vaikučiai ne tik džiaugiasi vandeniu ir gerai leidžia laiką, bet tuo pat metu jų kūnai sportuoja, aktyvėja kraujotaka, lavinasi koordinacija ir plaukimo įgūdžiai. Šiltame baseine malonu leisti laiką, neįprasta gimtadienio šventės aplinka didina smalsumą ir svečių įsitraukimą bei kuria įsimintinas emocijas. 

Jei pageidausite, šventės metu vaikus prižiūrės mūsų centro kineziterapeutė, kuri pasirūpins nepamirštamą gimtadienio programa baseine, užtikrins vaikų saugumą bei padės linksmai ir sportiškai praleisti laiką. Dinamiški užsiėmimai skatina vaikus bendrauti, draugiškai varžytis bei lavinti socialinius įgūdžius. Po judrių žaidimų šventės dalyviai bus kupini įspūdžių, puikios nuotaikos ir džiaugsis prasmingai praleistu laiku.

Šeimos Gerovės Centro baseino Klaipėdoje vandens temperatūra siekia net 32,5 ºC, todėl nei vienas vaikas nesušals. Jūsų vaiko gimtadienio metu baseine priimame iki 12 asmenų.

Mūsų Centro baseino vanduo yra beveik be chloro ir neleidžia vandenyje daugintis bakterijoms! Tai yra įmanoma Šveicariškų vandens filtrų ir jų unikalios technologijos dėka. 
 

Pramogos Centro laisvalaikio erdvėje

Po maudynių baseine šventė persikels į mūsų jaukią Šeimos Gerovės Centro laisvalaikio erdvę, kurioje gimtadienio dalyviai galės mėgautis atsineštomis vaišėmis, išpakuoti gimtadienio dovanas ir, žinoma, užpūsti gimtadienio žvakutę. Čia vaikai ras įvairių žaislų, su kuriais galės pratęsti šventę bei išsirinkti sau tinkamą pramogą. Centro laisvalaikio zona yra erdvi, vietos pakaks ir norintiems pabendrauti tėveliams, ir aktyviems vaikams. 

Šis laisvalaikis baseine šeimai, draugams ir artimiesiems garantuoja išskirtinę, įsimintiną ir aktyvią pramogą.
 

Kvietimas jūsų svečiams  

Mylimų mažylių gimtadienio planavimas gali užimti nemažai tėvelių laiko, norisi pasirūpinti net ir mažiausiomis šventės smulkmenomis. Mes pasirengę jums padėti. Kartu su gimtadienio šventės rezervacija, atsiųsime specialiai paruoštą šiltą, jaukų ir spalvingą kvietimą su tekstu, paruoštą jūsų svečiams. Džiaugiamės prisidėdami prie jūsų šventės laukimo!

Jūsų vaikų saugumas

Atvykus į Šeimos Gerovės Centrą, prieš prasidedant gimtadienio šventei, jūs būsite supažindinti su saugos taisyklėmis baseine. Mūsų baseino gylis – tik 1,4 m., o šventės metu, rūpindamiesi pilnavertišku jūsų vaikų saugumu, mes suteikiame visas reikiamas apsaugos priemones kiekvienam vaikui, tad jūs galite būti ramūs dėl būtino inventoriaus. Jei pageidaujate, už papildomą mokestį, šventės metu jūsų vaikų saugumu ir įdomia programa gali pasirūpinti Šeimos Gerovės Centro kineziterapeutė. Kitu atveju tėvai patys prižiūri vaikučių šventę ir rūpinasi jų saugumu.
 

Privaloma turėti:

  • maudymosi kostiumą/glaudes;
  • plaukimo kepuraitę;
  • rankšluostį;
  • šlepetes neslystančiu padu;
  • plaukimo akinius;


Paslaugų kainoraštis