Nėščiųjų kursai

Vaikelio laukimas ir jo auginimas – stebuklingas procesas, kuriame Šeimos gerovės centras kviečia dalyvauti būsimuosius tėvus, geidžiančius jį išgyventi sąmoningai: klausantis širdies balso, nuojautos, giliai glūdinčios išminties balso ir rimtą profesinę patirtį sukaupusių specialistų patarimų.

Būsimų tėvų kursuose sužinosite kaip padėti sau, kad kūdikio laukimas bei gimdymas būtų ramus ir kupinas pasitikėjimo savimi. Išmoksite kaip elgtis, bendrauti ir suprasti dar negimusį vaikelį, pajausti ir įsisąmoninti tėvystės vaidmenį. Būsite supažindinti su gimdymo procesu, suprasite ko reikia kad jis būtų sėkmingas ir paprastas. Taip pat didelis dėmesys bus skiriamas kūdikio lavinimui nuo pat gimimo, jo priežiūrai bei sėkmingam ir ilgam žindymui.

Šešiuose teoriniuose ir praktiniuose užsiėmimuose, kurie vyks 2-3 kartus per savaitę išgirsite psichologės , gyd. akušerės-ginekologės, gyd. neonatologės, kineziterapeutės, mitybos specialistės paskaitas, kurių metu galėsite uždavinėti jums rūpimus klausimus ir aiškintis atsakymus į juos. Bus rodomi filmai apie gimdymą ir žindymą.

Užsiėmimas baseine ir salėje nėščiosioms suteiks geras emocijas. Taip pat kiekvienai kursų dalyvei bus atliktas kineziterapinis nėščiosios ištyrimas.

Visuose vakariniuose užsiėmimuose kviečiami dalyvauti ir būsimi tėčiai.


Registracija į kursus

+370 686 94646

info@nestumas.com

Paslaugų kainoraštis