Nėščiųjų mankšta baseine

Rūpindamosios savimi jūs drauge rūpinatės ir savo kūdikėliu. Mankšta baseine nėščiosioms padės palaikyti gerą fizinę formą ir puikią savijautą, atrasti vidinę ramybę, sustiprėti ir, žinoma, paplaukioti kartu su būsimu kūdikiu.

Nėštumo metu moters organizme vykstantys pokyčiai pareikalauja nemažai jėgų ir ištvermės. Dėl šios priežasties fizinis aktyvumas būsimai mamai yra tinkamiausias būdas pagerinti savijautą. Moters aktyvumas nėštumo metu lemia ne tik jos, bet ir vaikelio fizinę būklę – galima sakyti, kad ir kūdikis mankštinasi kartu su mama dar prieš gimdamas.

Nėščiųjų mankštos baseine metu, atliekami pratimai stiprina rankų ir krūtinės, pilvo ir nugaros, dubens dugno ir kojų raumenis. Užsiėmimo metu lavinama moters pusiausvyra ir koordinacija. Fizinis krūvis mankštų metu yra pamažu didinamas keičiant judesių amplitudę ir kartojimų skaičių, atidžiai stebint profesionaliai kineziterapeutei, kad nėščioji išlaikytų taisyklingą kūno laikyseną ir pratimą atliktų tinkamai.

Baseine atliekami pratimai gali padėti pašalinti  nemalonius kūno pojūčius ar skausmus, kurie gali atsirasti ar suintensyvėti nėštumo metu. Jei domina individualus kineziterapinis ištyrimas ir norite pasikonsultuoti su specialistu asmeniškai, lauksime jūsų skambučio registracijai atlikti. 

Šeimos Gerovės Centro baseino vanduo yra beveik be chloro ir neleidžia vandenyje daugintis bakterijoms! Tai yra įmanoma Šveicariškų vandens filtrų ir jų unikalios technologijos dėka. Mūsų sveikatinimo centras siūlo užsiėmimus baseino vandenyje, kurių metu jums nereikės nerimauti dėl chloro ir bakterijų daromos įtakos besilaukiančios mamos ir jos kūdikio organizmui. 

Mūsų baseino Klaipėdoje vandens temperatūra siekia net 32,5 ºC. Tai leidžia tiek šiltoje baseino erdvėje, tiek vandenyje jaustis komfortiškai ir jaukiai.

Užsiėmimo trukmė – 45min.


Privaloma turėti:

  • maudymosi kostiumą;
  • plaukimo kepuraitę;
  • rankšluostį;
  • šlepetes neslystančiu padu.


Paslaugų kainoraštis